Kielce – Końskie przez Mniów

LINIA: KIELCE – KOŃSKIE przez MNIÓW
Przystanki A B,L A A,x F 7,* A F,x L,x A *
Kielce ul. Czarnowska 12 (dworzec PKS) 5:30 5:55 6:25 7:20 8:25 8:30 8:40 9:25 10:20 11:40
K-ce, ul. Okrzei-rondo 05:33 05:58 06:28 07:23 08:28 08:33 08:43 09:28 10:23 11:43
K-ce, ul. Łódzka/OBI 05:35 06:00 06:30 07:25 08:30 08:35 08:45 09:30 10:25 11:45
K-ce, ul. Pawia/Skrzetlewska 05:37 06:02 06:32 07:27 08:32 08:37 08:47 09:32 10:27 11:47
K-ce, ul. Pawia/1-go Maja 05:38 06:03 06:33 07:28 08:33 08:38 08:48 09:33 10:28 11:48
K-ce, ul 1-go Maja/Meblowy 05:39 06:04 06:34 07:29 08:34 08:39 08:49 09:34 10:29 11:49
K-ce, ul. Łódzka/Niewachlów 05:41 06:06 06:36 07:31 08:36 08:41 08:51 09:36 10:31 11:51
K-ce, ul. Łódzka /Łazy 05:42 06:07 06:37 07:32 08:37 08:42 08:52 09:37 10:32 11:52
K-ce, ul. Łódzka /Przęsłowa 05:43 06:08 06:38 07:33 08:38 08:43 08:53 09:38 10:33 11:53
K-ce, ul. Łódzka /Obwodnica 05:45 06:10 06:40 07:35 08:40 08:45 08:55 09:40 10:35 11:55
Kostomłoty I 05:46 06:11 06:41 07:36 08:41 08:46 08:56 09:41 10:36 11:56
Kostomłoty II 05:48 06:13 06:43 07:38 08:43 08:48 08:58 09:43 10:38 11:58
Kostomłoty II szkoła 05:49 06:14 06:44 07:39 08:44 08:49 08:59 09:44 10:39 11:59
Miedziana Góra I 05:50 06:15 06:45 07:40 08:45 08:50 09:00 09:45 10:40 12:00
Miedziana Góra II 05:51 06:16 06:46 07:41 08:46 08:51 09:01 09:46 10:41 12:01
Tumlin /Wykień (giełda) 05:53 06:18 06:48 07:43 08:48 08:53 09:03 09:48 10:43 12:03
Wyrowce I 05:54 06:19 06:49 07:44 08:49 08:54 09:04 09:49 10:44 12:04
Ćmińsk I 05:56 06:21 06:51 07:46 08:51 08:56 09:06 09:51 10:46 12:06
Ćmińsk II (szkoła) 05:57 06:22 06:52 07:47 08:52 08:57 09:07 09:52 10:47 12:07
Bobrza 05:58 06:23 06:53 07:48 08:53 08:58 09:08 09:53 10:48 12:08
Przyjmo 06:00 06:25 06:55 07:50 08:55 09:00 09:10 09:55 10:50 12:10
Mniów, ul. Raszówka 06:03 06:28 06:58 07:53 08:58 09:03 09:13 09:58 10:53 12:13
Mniów ul. Kielecka 06:05 06:30 07:00 07:55 09:00 09:05 09:15 10:00 10:55 12:15
Mniów, ul. Centralna 06:06 06:31 07:01 07:56 09:01 09:06 09:16 10:01 10:56 12:16
Przełom I 06:09 06:34 07:04 07:59 09:04 09:09 09:19 10:04 10:59 12:19
Lisie Jamy I 06:11 06:36 07:06 08:01 09:06 09:11 09:21 10:06 11:01 12:21
Salata I 06:13 06:38 07:08 08:03 09:08 09:13 09:23 10:08 11:03 12:23
Smyków I 06:16 06:41 07:11 08:06 09:11 09:16 09:26 10:11 11:06 12:26
Matyniów I 06:20 06:45 07:15 08:10 09:15 09:20 09:30 10:15 11:10 12:30
Miedzierza I 06:21 06:46 07:16 08:11 09:16 09:21 09:31 10:16 11:11 12:31
Miedzierza II 06:22 06:47 07:17 08:12 09:17 09:22 09:32 10:17 11:12 12:32
Barak I 06:24 06:49 07:19 08:14 09:19 09:24 09:34 10:19 11:14 12:34
Sielpia I 06:28 06:53 07:23 08:18 09:23 09:28 09:38 10:23 11:18 12:38
Sielpia II 06:29 06:54 07:24 08:19 09:24 09:29 09:39 10:24 11:19 12:39
Gatniki I 06:31 06:56 07:26 08:21 09:26 09:31 09:41 10:26 11:21 12:41
Wincentów I 06:32 06:57 07:27 08:22 09:27 09:32 09:42 10:27 11:22 12:42
Wincentów II 06:33 06:58 07:28 08:23 09:28 09:33 09:43 10:28 11:23 12:43
Brody I 06:36 07:01 07:31 08:26 09:31 09:36 09:46 10:31 11:26 12:46
Końskie, ul Kielecka / ul. Leśna 06:40 07:05 07:35 08:30 09:35 09:40 09:50 10:35 11:30 12:50
Końskie ul. Kielecka / ul. Polna 06:41 07:06 07:36 08:31 09:36 09:41 09:51 10:36 11:31 12:51
Końskie ul. 16-go Stycz. 06:43 07:08 07:38 08:33 09:38 09:43 09:53 10:38 11:33 12:53
Końskie ul. W. Polskiego 06:47 07:12 07:42 08:37 09:42 09:47 09:57 10:42 11:37 12:57
Przystanki A F A * A L,x A ,x F,x L,n, * L,x,n
Kielce ul. Czarnowska 12 (dworzec PKS) 13:25 13:40 14:00 14:30 15:15 16:00 16:30 17:15 18:20
K-ce, ul. Okrzei-rondo 13:28 13:43 14:03 14:33 15:18 16:03 16:33 17:18 18:23
K-ce, ul. Łódzka/OBI 13:30 13:45 14:05 14:35 15:20 16:05 16:35 17:20 18:25
K-ce, ul. Pawia/Skrzetlewska 13:32 13:47 14:07 14:37 15:22 16:07 16:37 17:22 18:27
K-ce, ul. Pawia/1-go Maja 13:33 13:48 14:08 14:38 15:23 16:08 16:38 17:23 18:28
K-ce, ul 1-go Maja/Meblowy 13:34 13:49 14:09 14:39 15:24 16:09 16:39 17:24 18:29
K-ce, ul. Łódzka/Niewachlów 13:36 13:51 14:11 14:41 15:26 16:11 16:41 17:26 18:31
K-ce, ul. Łódzka /Łazy 13:37 13:52 14:12 14:42 15:27 16:12 16:42 17:27 18:32
K-ce, ul. Łódzka /Przęsłowa 13:38 13:53 14:13 14:43 15:28 16:13 16:43 17:28 18:33
K-ce, ul. Łódzka /Obwodnica 13:40 13:55 14:15 14:45 15:30 16:15 16:45 17:30 18:35
Kostomłoty I 13:41 13:56 14:16 14:46 15:31 16:16 16:46 17:31 18:36
Kostomłoty II 13:43 13:58 14:18 14:48 15:33 16:18 16:48 17:33 18:38
Kostomłoty II szkoła 13:44 13:59 14:19 14:49 15:34 16:19 16:49 17:34 18:39
Miedziana Góra I 13:45 14:00 14:20 14:50 15:35 16:20 16:50 17:35 18:40
Miedziana Góra II 13:46 14:01 14:21 14:51 15:36 16:21 16:51 17:36 18:41
Tumlin /Wykień (giełda) 13:48 14:03 14:23 14:53 15:38 16:23 16:53 17:38 18:43
Wyrowce I 13:49 14:04 14:24 14:54 15:39 16:24 16:54 17:39 18:44
Ćmińsk I 13:51 14:06 14:26 14:56 15:41 16:26 16:56 17:41 18:46
Ćmińsk II (szkoła) 13:52 14:07 14:27 14:57 15:42 16:27 16:57 17:42 18:47
Bobrza 13:53 14:08 14:28 14:58 15:43 16:28 16:58 17:43 18:48
Przyjmo 13:55 14:10 14:30 15:00 15:45 16:30 17:00 17:45 18:50
Mniów, ul. Raszówka 13:58 14:13 14:33 15:03 15:48 16:33 17:03 17:48 18:53
Mniów ul. Kielecka 14:00 14:15 14:35 15:05 15:50 16:35 17:05 17:50 18:55
Mniów, ul. Centralna 14:01 14:16 14:36 15:06 15:51 16:36 17:06 17:51 18:56
Przełom I 14:04 14:19 14:39 15:09 15:54 16:39 17:09 17:54 18:59
Lisie Jamy I 14:06 14:21 14:41 15:11 15:56 16:41 17:11 17:56 19:01
Salata I 14:08 14:23 14:43 15:13 15:58 16:43 17:13 17:58 19:03
Smyków I 14:11 14:26 14:46 15:16 16:01 16:46 17:16 18:01 19:06
Matyniów I 14:15 14:30 14:50 15:20 16:05 16:50 17:20 18:05 19:10
Miedzierza I 14:16 14:31 14:51 15:21 16:06 16:51 17:21 18:06 19:11
Miedzierza II 14:17 14:32 14:52 15:22 16:07 16:52 17:22 18:07 19:12
Barak I 14:19 14:34 14:54 15:24 16:09 16:54 17:24 18:09 19:14
Sielpia I 14:23 14:38 14:58 15:28 16:13 16:58 17:28 18:13 19:18
Sielpia II 14:24 14:39 14:59 15:29 16:14 16:59 17:29 18:14 19:19
Gatniki I 14:26 14:41 15:01 15:31 16:16 17:01 17:31 18:16 19:21
Wincentów I 14:27 14:42 15:02 15:32 16:17 17:02 17:32 18:17 19:22
Wincentów II 14:28 14:43 15:03 15:33 16:18 17:03 17:33 18:18 19:23
Brody I 14:31 14:46 15:06 15:36 16:21 17:06 17:36 18:21 19:26
Końskie, ul Kielecka / ul. Leśna 14:35 14:50 15:10 15:40 16:25 17:10 17:40 18:25 19:30
Końskie ul. Kielecka / ul. Polna 14:36 14:51 15:11 15:41 16:26 17:11 17:41 18:26 19:31
Końskie ul. 16-go Stycz. 14:38 14:53 15:13 15:43 16:28 17:13 17:43 18:28 19:33
Końskie ul. W. Polskiego 14:42 14:57 15:17 15:47 16:32 17:17 17:47 18:32 19:37
A – nie kursuje w niedziele i święta; F – kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze;
L – nie kursuje 25 i 26 grudnia, 01 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych;
x – nie kursuje 01. i 03. Maja; Boże Ciało; 15. sierpnia; 1. i 11. listopada;
6 – kursuje w sobotę, 7 – kursuje w niedziele; O – odjazd, B – kursuje codziennie oprócz sobót;
* – kursuje 01. i 03. Maja, Boże Ciało, 15. sierpnia, 1. i 11. listopada;